Setkání pro vysoce citlivé lidi s lesní terapií

Obr.: Shutterstock.

Pro velký zájem o setkání vysoce citlivých lidí s lesní terapií, které se uskutečnilo v červenci, jsme se rozhodli vypsat další termín na září. Ke spolupráci jsme opět přizvali certifikovanou průvodkyni lesní terapií Alenu Hellerovou.

Setkání se uskuteční v neděli 17. září 2023 od 14 do 18 hod. v Šáreckém údolí.

Sraz: bude upřesněn.

Tentokrát se zaměříme hlavně na relaxaci a bude méně sdílení a povídání. Na začátku během našeho přesunu od místa srazu na místo, kde již začne lesní terapie, budete moci dobrovolně sdílet Vaše zkušenosti s vysokou citlivostí s dalšími účastníky. Poté bude následovat asi 3-hodinová lesní terapie, jejíž součástí bude i malý čajový rituál s občerstvením (ovoce, oříšky, čokoláda). Zakončíme dobrovolným sdílením prožitků a každý účastník na závěr dostane seznam dalších tipů pro relaxaci vysoce citlivé nervové soustavy.

Setkání koordinují koučka Jitka Háková a certifikovaná průvodkyně lesní terapií Alena Hellerová.

Kapacita: 16 lidí.

Cena: 800 Kč za osobu, 500 Kč pro lidi v obtížné životní situaci.

Můžete však také zaplatit zvýšenou cenu 1.100 Kč a přispět tím na účast dalších vysoce citlivých lidí, kteří si standardní cenu nemohou dovolit. Po každé platbě 1.100 Kč totiž uvolníme jedno místo za 500 Kč. 

Storno podmínky: pokud se odhlásíte nejpozději 48 hod. před akcí, vrátíme vám peníze nebo je převedeme na příští setkání. Upozornění: Při vrácení peněz jsme nuceni strhnout registrační poplatek ve výši 5% z ceny akce, který za každou zaplacenou objednávku platíme společnosti SimpleShop. Odhlásíte-li se v kratší době než 48 hod. před akcí, vaše platba propadá. Můžete za sebe také poslat náhradníka/náhradnici. 

Upozornění: Pokud bude 24 hodin před začátkem hlášen jen lehký až střední déšt, tak se akce uskuteční – program bude přizpůsoben situaci. Pokud bude předpověď hlásit silný déšť či bouřky, akce bude zrušena a přihlášeným vrátíme peníze.

Registrovat se můžete zcela dole na této stránce.

Máte-li dotazy, pište nám na adresu: jitka@institut-pro-vysokou-citlivost.cz

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Pokud formulář dole hlásí, že prodej byl ukončen, je momentálně vyprodáno. Jestliže se uvolní místa k prodeji, je přihlašování opět možné. Náhradníci se mohou hlásit na jitka@institut-pro-vysokou-citlivost.cz a budou přednostně informováni. Podle časových možností budou nejprve informováni náhradníci, kteří jsou zároveň členy institutu. Pokud chcete být informováni o dalších setkáních, doporučujeme se přihlásit k odběru novinek zcela dole.

Ohlasy od účastníků našeho setkání v červenci 2023:

Děkuji za zprostředkování lesní terapie v krásném prostředí Šáreckého údolí pod vedením Aleny a Jitky. Setkání v kruhu s vysoce citlivými lidmi bylo osvěžující. Vědomá práce se smysly mi přinesla nové vhledy, uvědomění a zklidnění.

Lesní terapie s ostatními vysoce citlivými v nádherném a vlídném prostředí Divoké Šárky byla nevšedním zážitkem. Propojení s přírodou, sebou samým i ostatními bylo pro citlivou duši léčivým a nabíjejícím balzámem. Odnesla jsem si z lesa pocit klidu, uvolnění, smíření, ale i cenné tipy od ostatních účastníků, jak se vypořádávat s přetížením nervové soustavy. Velké díky Jitce a Aleně za skvělou organizaci a vedení!

Děkuji za setkání. Moc se povedlo. Budu se těšit na příště 🙂

Skvělá ochutnávka aktivit v přírodě, které pomáhají propojení člověka a přírody.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.