Workshop Vysoce citliví lidé v korporátním světě

Na základně našeho prvního semináře a trvajícího zájmu o téma vysoké citlivosti v pracovním životě jsme připravili další akci. 

Zvolili jsme formu, kterou si přejete a zároveň odpovídá vašim největším potřebám. Bude založena na vašem vzájemném sdílení zkušeností a diskutování témat z korporátu, která si přinesete. Tentokrát tedy žádná teorie, ale naopak hodně praxe, sdílení, povídání, kterým se budete vzájemně inspirovat a chvílemi nejspíš i uklidňovat, že v tom nejste sami. 

Interaktivní workshop potrvá od 14 do 17 hod. Příjemným bonusem je závěrečná půlhodinka  od 17 do 17.30, kdy si spolu budete moci networkovat při kávě či čaji.

Facilitovat budou opět Jitka Háková a personalistka Radka Lankašová. 

Seminář se uskuteční v neděli 29. ledna 2023 od 14:00 do 17:30 v Praze 1, Klimentské ul. 1443/50 (konferenční místnost Banán).

Seminářem provázejí:

Ing. Jitka Háková, spoluzakladatelka institutu, koučka, vysoce citlivá žena a máma čtyř dětí. Jitka pracovala deset let v mezinárodních firmách jako manažerka v oblasti marketingu a reklamy. Po narození dětí si uvědomila, že by pro ni bylo obtížné skloubit práci v mezinárodní firmě s mateřstvím, i když pojem vysoká citlivost ještě neznala. Vydala se na cestu sebepoznání a objevování jedinečnosti své i svých dětí. Když v roce 2014 narazila na pojem vysoká citlivost, pochopila, že kvůli svému zdraví potřebuje respektovat své potřeby a sladit s nimi pracovní život. Společně s kolegy se rozhodla založit neziskovou organizaci Institut pro vysokou citlivost, aby pomohla v Čechách šířit informace o tomto málo známém rysu osobnosti. Její další radostí je koučování a provázení lidí na jejich osobní cestě rozvoje; velkou část jejích klientů tvoří vysoce citliví lidé.

Mgr. Radka Lankašová, personalistka, koučka. Radka pracuje přes dvacet let jako personalistka. Má bohaté zkušenosti s korporátním světem, různými kulturami a zeměmi. Pracovala na HR pozicích u nás i ve Velké Británii. Jednoho dne si uvědomila, že jí bude lépe na volné noze a měla pravdu.:) S korporátem je ve spojení i nadále, protože daru vysoké citlivosti využívá při HR konzultacích, HR mentoringu a školení soft skills ve firmách. Jednotlivcům pomáhá prostřednictvím kariérního poradenství a také koučování, které nejraději praktikuje v přírodě. Ráda s vysoce citlivými sdílí praktické tipy, které jim usnadní pracovní život. 

Kapacita: 16 lidí.

Cena: 750 Kč / osobu.

Storno podmínky: pokud se odhlásíte nejpozději 3 pracovní dny před akcí (72 hodin v pracovních dnech), vrátíme vám peníze. Upozornění: Při vrácení peněz jsme nuceni strhnout registrační poplatek ve výši 5% z ceny akce, který za každou zaplacenou objednávku platíme společnosti SimpleShop. Odhlásíte-li se v kratší době než 3 pracovní dny před akcí, vaše platba propadá. Můžete za sebe také poslat náhradníka/náhradnici. 

Registrovat se můžete zcela dole na této stránce.

Pokud formulář dole hlásí, že prodej skončil, je momentálně vyprodáno. Jestliže se uvolní místa k prodeji, je přihlašování opět možné. Náhradníci se mohou hlásit na e-mailu jitka@institut-pro-vysokou-citlivost.cz a budou přednostně informováni. Podle časových možností budou nejprve informováni náhradníci, kteří jsou zároveň členy institutu.

Ohlasy od účastníků našeho semináře Vysoce citliví lidé v korporátním světě, který se uskutečnil 1. listopadu 2022 v Praze:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.