Setkání pro citlivé lidi v pomáhajících profesích

Obr.: Freepik.

Vedle obecných setkání vysoce citlivých se nám ukazuje jako užitečné zaměřit skupiny konkrétněji – např. na lidi v pracovním prostředí, rodiče, lidi v pomáhajících profesích. Právě poslední zmíněné skupině se bude věnovat naše květnové setkání. Mezi pomáhající profese řadíme všechny ty, kdo pracují s lidmi, kteří jsou nějak oslabeni nebo potřebuji speciální péči – psychology, lékaře, psychoterapeuty, sociální pracovníky, učitele, zdravotní sestry, další pedagogické či zdravotnické odborníky, kouče, mentory apod.

První setkání se uskuteční ve středu 24. května 2023 od 18:00 do 20:00 v Praze 8 – Kobylisy, v budově nakladatelství Portál, Klapkova 1867/2.

Během dvou hodin budete mít prostor sdílet svá témata spojená s prací v pomáhajících profesích. Skupina si společně vybere jedno téma, kterému se budeme věnovat do větší hloubky a budeme společně hledat řešení. Budete mít příležitost popovídat si s dalšími účastníky a v případě zájmu si vyměnit kontakty. Setkání chceme facilitovat tak, aby každý dostal šanci se zapojit, ale nikdo nebyl do komunikace nucen

Setkání koordinuje psycholog Ondřej Fafejta.

Kapacita: 15 lidí.

Cena: Základní cena je 300 Kč / osobu200 Kč pro lidi v obtížné životní situaci. 

Dvěma účastníkům/účastnicím nabízí sníženou cenu náš institut, můžete však také zaplatit zvýšenou cenu 400 Kč a přispět tím na účast dalších rodičů, kteří si standardní cenu nemohou dovolit. Po každé platbě 400 Kč totiž uvolníme jedno místo za 200 Kč. 

Storno podmínky: pokud se odhlásíte nejpozději 24 hod. před akcí, vrátíme vám peníze nebo je převedeme na příští setkání. Upozornění: Při vrácení peněz jsme nuceni strhnout registrační poplatek ve výši 5% z ceny akce, který za každou zaplacenou objednávku platíme společnosti SimpleShop. Odhlásíte-li se v kratší době než 24 hod. před akcí, vaše platba propadá. Můžete za sebe také poslat náhradníka/náhradnici. 

Registrovat se můžete zcela dole na této stránce.

Máte-li dotazy, pište nám na adresu: ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Pokud formulář dole hlásí, že prodej byl ukončen, je momentálně vyprodáno. Jestliže se uvolní místa k prodeji, je přihlašování opět možné. Náhradníci se mohou hlásit na ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz a budou přednostně informováni. Podle časových možností budou nejprve informováni náhradníci, kteří jsou zároveň členy institutu. Pokud chcete být informováni o dalších setkáních, doporučujeme se přihlásit k odběru novinek zcela dole.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.