Setkání pro rodiče vysoce citlivých dětí

Obrázek: Freepik

Již od začátku fungování našeho institutu dostáváme e-maily od rodičů vysoce citlivých dětí s dotazy ohledně výchovy či žádostmi o rady. Někdy se rodiče těchto dětí potřebují jen podělit o své starosti a mají radost, že nejsou sami a že je někdo chápe. Protože vnímáme potřebu těchto rodičů sdílet s ostatními, učit se ze zkušeností ostatních, vzájemně se podpořit a případně získat i nějaké teoretické informace, rozhodli jsme se uspořádat Setkání pro rodiče vysoce citlivých dětí.

Momentálně neplánujeme žádné setkání tohoto typu. Naše nejbližší události najdete v aktualitách v pravém postranním sloupci zde na našich stránkách.

Během dvou hodin budete mít prostor sdílet svá témata spojená s výchovou vysoce citlivých dětí. Skupina si společně vybere jedno téma, kterému se budeme věnovat do větší hloubky a budeme společně hledat řešení. Budete mít příležitost popovídat si s dalšími rodiči a v případě zájmu si vyměnit kontakty. Setkání chceme facilitovat tak, aby každý dostal šanci se zapojit, ale nikdo nebyl do komunikace nucen

Setkání koordinují psycholog Ondřej Fafejta s podporou Jitky Hákové, koučky a vysoce citlivé matky čtyř dětí (převážně vysoce citlivých).

Kapacita: 15 lidí.

Cena: Základní cena je 300 Kč / osobu200 Kč pro lidi v obtížné životní situaci. Potřebujete-li tuto sníženou cenu, napište Ondřejovi na ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz a stručně popište svou situaci. V případě schválení slevu poskytneme prostřednictvím slevového kuponu, který pošleme e-mailem.

Dvěma účastníkům/účastnicím nabízí sníženou cenu náš institut, můžete však také zaplatit zvýšenou cenu 400 Kč a přispět tím na účast dalších rodičů, kteří si standardní cenu nemohou dovolit. Po každé platbě 400 Kč totiž uvolníme jedno místo za 200 Kč. 

Storno podmínky: pokud se odhlásíte nejpozději 24 hod. před akcí, vrátíme vám peníze nebo je převedeme na příští setkání. Odhlásíte-li se v kratší době než 24 hod. před akcí, vaše platba propadá. Můžete za sebe také poslat náhradníka/náhradnici. 

Registrovat se můžete zcela dole na této stránce.

Máte-li dotazy, pište nám na adresu: ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Pokud formulář dole hlásí, že prodej byl ukončen, je momentálně vyprodáno. Jestliže se uvolní místa k prodeji, je přihlašování opět možné. Náhradníci se mohou hlásit na ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz a budou přednostně informováni. Podle časových možností budou nejprve informováni náhradníci, kteří jsou zároveň členy institutu. Pokud chcete být informováni o dalších setkáních, doporučujeme se přihlásit k odběru novinek zcela dole.

Ohlasy od účastníků našeho setkání v Praze 19. 9. 2022:

Velmi děkuji za setkáni, které bylo přínosné už jen tím, že jsme při jedné aktivitě sepisovali témata, která rodiče vysoce citlivých dětí řeší. Pomohlo mi to si spoustu věcí ujasnit a přijmout.
Jana

Setkání pro mě bylo velmi přínosné, a to nejen kvůli výměně zkušeností. Člověk si uvědomí, že není sám s výchovným problémem svého vysoce citlivého dítěte, což je velmi osvobozující pocit. Velice vám proto děkuji za pozvání na tuto akci i práci, kterou děláte pro HS lidi. Vaše práce je velmi smysluplná a nápomocná. Michaela