Dárkové poukazy

Chcete udělat radost někomu z Vašich blízkých, kdo je možná vysoce citlivý? Připravili jsme pro Vás dárkové poukázy. Vybrat si můžete z několika cenových úrovní:

  • Poukaz v hodnotě 100 Kč.
  • Poukaz v hodnotě 300 Kč.
  • Poukaz v hodnotě 500 Kč.
  • Poukaz v hodnotě 1000 Kč.

Poukazy můžete využít např. na úhradu některé z našich komentovaných videoprezentací (na téma Únava nebo Hranice vysoce citlivých lidí), na úhradu našich článků nebo některé z našich akcí. Aktuální události najdete zde na našich stránkách na liště vpravo. Poukazy lze využít pouze na služby, jejichž poskytovatelem je Institut pro vysokou citlivost.

Poukazy můžete objednat níže v objednávkovém formuláři. Stačí vybrat hodnotu, zvolit můžete i více poukázek s různou hodnotou. Poukázky mají platnost 365 dní od data zakoupení. Po zaplacení dostanete e-mailem shrnutí objednávky, dárkový poukaz bude v příloze e-mailu.

Postup pro uplatnění poukázky: Obdarovaný si vybere si službu, kterou chce využít, kontaktuje nás na e-mailové adrese: jitka@institut-pro-vysokou-citlivost.cz, sdělí nám kód poukázky a odstane od nás kupon na slevu v hodnotě poukázky.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.