Online moderovaná diskuse na téma Hranice vysoce citlivých lidí

Hranice vysoce citlivých lidí

Moderovaná diskuse proběhla 19. ledna 2022. O dalším termínu budeme informovat.

Datum a čas:

Forma setkání: Online, vedené po skypu.

Účastníci předem obdrží seznam otázek, nad kterými se mohou zamyslet. Diskusi moderuje psycholog a psychoterapeut Ondřej Fafejta. Podle možností ho doprovází Jitka Háková (koučka, terapeutka a studentka vysoké citlivosti).

Kapacita setkání: 7 osob + 1-2 facilitátoři (koordinátoři).

Cena:

  • základní cena pro soukromé osoby, které informace použijí pouze pro svoji potřebu: 390 Kč,
  • snížená cena (pro lidi v obtížné životní situaci): 190 Kč – pro tuto cenu rezervujeme v jedné skupině dvě místa. Potřebujete-li tuto sníženou cenu, napište Ondřejovi na ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz a stručně popište svou situaci. V případě schválení slevu poskytneme prostřednictvím slevového kuponu, který pošleme e-mailem. 
  • cena pro odborníky a organizace, kteří informace ze setkání použijí také pro své klienty: 590 Kč. Touto platbou podpoříte fungování neziskové organizace Institut pro vysokou citlivost, z. s.

Po registraci prosíme o uhrazení vašeho příspěvku do 24 hod. Pokud vaše platba do této doby nedorazí na náš účet, dostanete automatickou upomínku. Pokud ani poté do 24 hod. nepřijde vaše platba na náš účet, vaše registrace bude zrušena. Poté se můžete přihlásit znovu, bude-li volné místo.

Storno podmínky: pokud se odhlásíte nejpozději 24 hod. před akcí, vrátíme vám peníze nebo je převedeme na příští setkání. Setkání se také místo vás může zúčastnit náhradnice/náhradník. Odhlásíte-li se v kratší době než 24 hod. před akcí, vaše platba propadá.

Potřebujete se na něco zeptat? Můžete nám napsat: ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz

Děkujeme a těšíme se na vás!

Ohlasy od účastníků našeho setkání z 19. ledna 2022:

Diskuse se mi líbila a měla jsem plno aha momentů o tom, jak potlačuji sebe a své emoce. Snažím se od té doby pozorovat, kdy jsem autentická, a kdy se zapírám. A více mluvit v rodině o daných situacích. Jsem ráda za setkání a moc se těším na další. 
Jana

Zde si můžete přečíst reference od účastníků našich online moderovaných diskusí Únava vysoce citlivých lidí, kterých na se konalo od podzimu 2020 do jara 2021 celkem deset.