Setkání vysoce citlivých lidí zaměřené na citlivé prosazení

Setkání proběhlo v neděli 17. března 2024 od 10:30 do 17 hod. v Praze, Klapkova 2. 

Podrobnější informace:

Pětihodinové setkání (plus pravidelné přestávky, dohromady 6,5 hodiny) podle našich zkušeností umožňuje účastníkům hlouběji diskutovat a vyzkoušet si některé techniky pro zacházení s vlastní vysokou citlivostí.

Po úvodním představení se budeme věnovat konceptu citlivé komunikace, kterou si budeme mít možnost cvičit na konkrétních situacích z vašeho života, jež chcete řešit lépe. Za pomoci materiálů, které dostanete předem, budete mít možnost se učit, jak se citlivě prosadit. V průběhu dne bude možné sdílet vlastní prožitky a také dát druhým lidem ve skupině zpětnou vazbu. Setkání chceme facilitovat tak, aby každý dostal šanci se zapojit, ale nikdo nebyl do komunikace nucen. Pro unavené budou sloužit pravidelné přestávky a také „tvůrčí koutek“. Ten bude sloužit i těm, kteří se raději než slovy vyjadřují prostřednictvím obrázků či jiného tvoření (koláže apod.). Zakončíme volnější diskusí a rekapitulací. 

Setkání koordinuje psycholog Ondřej Fafejta.

Storno podmínky: pokud se odhlásíte nejpozději 1 pracovní den (nejpozději do pátku 15.3.2024 do 10.30 hod.) před akcí, vrátíme vám peníze nebo je převedeme na příští setkání. Upozornění: Od února 2023 jsme při vrácení peněz nuceni strhnout registrační poplatek ve výši 5 % z ceny akce, který za každou zaplacenou objednávku platíme společnosti SimpleShop (min 5 Kč). Odhlásíte-li se v kratší době než 1 pracovní den před akcí, vaše platba propadá. Můžete za sebe také poslat náhradníka/náhradnici. 

Cena: 900 Kč / osobu, 700 Kč pro lidi v obtížné životní situaci. Cena pro odborníky či organizace a ty, kteří chtějí podpořit fungování našeho neziskového spolku, je 1100 Kč. Zvýšenou cenou 1100 Kč můžete také podpořit lidi v obtížné životní situaci, kteří uvítají nižší cenu. Za každou uhrazenou „dobrovolnou“ cenu ve výši 1100 Kč uvolníme jedno místo za sníženou cenu. 

Pokud se o sníženou cenu nikdo nepřihlásí, prostředky získané navíc převedeme do Fondu na podporu vysoce citlivých lidí v obtížné životní situaci, díky němuž nabídneme více míst za snížené ceny pro další setkání. 

Ceny v EUR pro účastníky ze Slovenska: základní cena je 37 EUR, snížená cena pro lidi v obtížné životní situaci 29 EUR, zvýšená cena podporující lidi v obtížné životní situaci a cena pro odborníky a organizace je 45 EUR.

Kapacita: 19 lidí.

Registrovat se můžete zcela dole na této stránce.

Máte-li dotazy, pište nám na adresu: ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Pokud formulář dole hlásí, že prodej skončil, je momentálně vyprodáno. Jestliže se uvolní místa k prodeji, je přihlašování opět možné. Náhradníci se mohou hlásit na ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz a budou přednostně informováni. Podle časových možností budou nejprve informováni náhradníci, kteří jsou zároveň členy institutu. Pokud chcete být informováni o dalších setkáních, doporučujeme se přihlásit k odběru novinek zcela dole.

Ohlasy od účastníků našich minulých setkání si můžete přečíst zde.