Online moderovaná diskuse na téma Únava vysoce citlivých lidí, desáté setkání

Únava vysoce citlivých lidí

Datum a čas: 7. 4. 2021 od 18 do 19.30 hod.

Forma setkání: Online, vedené po skypu.

Účastníci předem obdrží seznam otázek, nad kterými se mohou zamyslet. Diskusi moderuje psycholog a psychoterapeut Ondřej Fafejta. Podle možností ho doprovází Jitka Háková (terapeutka, koučka a studentka vysoké citlivosti).

Kapacita setkání: 7 osob + 1-2 facilitátoři (koordinátoři).

Cena:

  • základní cena pro soukromé osoby, které informace použijí pouze pro svoji potřebu: 390 Kč,
  • snížená cena (pro lidi v obtížné životní situaci): 190 Kč – pro tuto cenu rezervujeme v jedné skupině dvě místa,
  • cena pro odborníky a organizace, kteří informace ze setkání použijí také pro své klienty: 590 Kč. Touto platbou podpoříte fungování neziskové organizace Institut pro vysokou citlivost, z. s.
  • Po registraci prosíme o uhrazení vašeho příspěvku do 24 hod. Pokud vaše platba do této doby nedorazí na náš účet, dostanete automatickou upomínku. Pokud ani poté do 24 hod. nepřijde vaše platba na náš účet, vaše registrace bude zrušena. Poté se můžete přihlásit znovu, bude-li volné místo.

Storno podmínky: pokud se odhlásíte nejpozději 24 hod. před akcí, vrátíme vám peníze nebo je převedeme na příští setkání. Setkání se také místo vás může zúčastnit náhradnice/náhradník. Odhlásíte-li se v kratší době než 24 hod. před akcí, vaše platba propadá.

Potřebujete se na něco zeptat? Můžete nám napsat: ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz

Děkujeme a těšíme se na vás!

Místo na setkání si můžete zajistit zaplacením příspěvku zde.

Zpětné vazby od účastníků našich online setkání

Mám skvělou zkušenost z online setkání na téma Únava vysoce citlivých lidí. Pro mě to bylo podnětné a oceňuji znalosti od odborníků, kteří na setkání byli přítomni. Bylo příjemné mít prostor pro sdílení v malé skupině šesti lidí. Proto se mi vyplatilo delší čekání na volný termín. Líbila se mi struktura programu, interaktivnost, znalosti organizátorů, možnost hovořit v „kruhu“, podnětné tipy a otázky inspirující a motivující k novým náhledům. A zvláště mě potěšila přítomnost psychologa, protože tím se to posunulo výš, než jsem původně očekávala. Ráda bych, aby i do budoucna tato úroveň zůstala nebo se rozvíjela dál a aby byla taková setkání dobře dostupná.
Nela

V rámci setkání jsem si vyposlechla příběhy, pocity, problémy s únavou, a dokonce i výčitky, se kterými jsem se již potýkala nebo se dodnes na denní bázi potýkám. Jedná se o velmi osvobozující pocit, když odhalíte, že v tom nejste sami a že porovnávat se s ideou normality nemá smysl. Zároveň chci velmi poděkovat za rady Ondřeje a Jitky, které mi pomohly se dívat na můj neúplný odpočinek z diametrálně odlišného úhlu pohledu.
Lucie

Děkuji za setkání online na téma Únava vysoce citlivých lidí. Bylo vedeno velmi kompetentně a citlivě. Oceňuji  zvolený počet účastníků tak, aby měl každý dostatek prostoru pro své postřehy a myšlenky. Bylo velmi užitečné, že organizátoři poslali otázky týkající se únavy předem, abychom nad nimi mohli přemýšlet. Díky za příjemné a inspirující zastavení v dnešním bláznivém čase.
Jitka

Setkání na téma únava vysoce citlivých pro mě bylo vůbec první akcí pořádanou Institutem pro vysokou citlivost a možností poznat jeho zakladatele Jitku a Ondřeje. Cítila jsem se velmi bezpečně a líbilo se mi, jak bylo setkání připraveno a vedeno. Jitka nás seznámila s trochou teorie, měli jsme možnost se o sobě navzájem něco dozvědět a získat zajímavé podněty pro práci se sebou. Ondřej přinášel podněty z pohledu psychologa, ale o své zkušenosti a nápady k tématu se mohl podělit každý. Těším se na další možnosti setkání a snad jednou i naživo.
Věra

Zúčastnila jsem setkání na téma únava a mám z něj pocit sdílení a skvělé nálady. Je opravdu těžké žít ve světě, kde si člověk není jistý, že se pohybuje v rámci „normality“. Při setkání jsem si však uvědomila, že tento rámec nemusí být relevantní, protože síla přirozenosti je někde jinde. Před setkáním jsem cítila obavy vzhledem k tomu, že nejsem původem z Česka a moje čeština není vůbec bezchybná. Avšak ocitla jsem se v prostředí, kde byla jsem přijatá, jaká jsem, a viděla jsem, že každý účastník je respektovaný a má dost prostoru a času k sebevyjádření. Chci moc poděkovat Jitce a Ondřejovi za tuto atmosféru klidu, důvěry a bezpečností. Tohle byl opravdu vzácný „šperk“ v našem bláznivém světě.
Kateřina