Seminář Vysoce citliví lidé v korporátním světě

Účastníci našich předchozích setkání při diskusích často zmiňovali výzvy, kterým jako vysoce citliví lidé čelí v práci. Zvláště když jsme se věnovali tématu únavy. Rozhodli jsme se proto zabývat se také pracovním životem vysoce citlivých a oslovili vysoce citlivou personalistku Radku Lankašovou. Společně jsme připravili seminář pro vysoce citlivé lidi, kteří pracují v korporátu. Právě v korporátním světě mohou vysoce citliví lidé čelit velkému přetížení a zahlcení všemožnými podněty.

Seminář se uskuteční v úterý 1. listopadu 2022 od 18 do 20 hod. v Praze 1, Klimentské ul. 1443/50 (konferenční místnost Banán).

Podrobnější informace:

V úvodu Vás čeká trochu teorie: podíváme se na to, kdo jsou vysoce citliví lidé a jak tento rys můžeme u sebe rozpoznat. Budeme se zabývat také tím, jakými talenty jsou vysoce citliví obdařeni a čím mohou být pro svého zaměstnavatele prospěšní. Povídat si budeme i o obtížích, se kterými se vysoce citliví lidé v korporátu potýkají. Na druhou polovinu semináře jsme si připravili „desatero tipů“, které vysoce citlivým mohou pomoci lépe zvládat práci v korporátním světě. V závěrečné diskusi si účastníci budou moci vyměnit své zkušenosti.

Seminářem provázejí:

Ing. Jitka Háková, spoluzakladatelka institutu, koučka, vysoce citlivá žena a máma čtyř dětí. Jitka pracovala deset let v mezinárodních firmách jako manažerka v oblasti marketingu a reklamy. Po narození dětí si uvědomila, že by pro ni bylo obtížné skloubit práci v mezinárodní firmě s mateřstvím, i když pojem vysoká citlivost ještě neznala. Vydala se na cestu sebepoznání a objevování jedinečnosti své i svých dětí. Když v roce 2014 narazila na pojem vysoká citlivost, pochopila, že kvůli svému zdraví potřebuje respektovat své potřeby a sladit s nimi pracovní život. Společně s kolegy se rozhodla založit neziskovou organizaci Institut pro vysokou citlivost, aby pomohla v Čechách šířit informace o tomto málo známém rysu osobnosti. Její další radostí je koučování a provázení lidí na jejich osobní cestě rozvoje; velkou část jejích klientů tvoří vysoce citliví lidé.

Mgr. Radka Lankašová, personalistka, koučka. Radka pracuje přes dvacet let jako personalistka. Má bohaté zkušenosti s korporátním světem a různými kulturami. Pracovala na HR pozicích u nás i ve Velké Británii. Daru vysoké citlivosti využívá při HR konzultacích ve firmách a také při koučování jednotlivců, které nejraději praktikuje v přírodě. Ráda s vysoce citlivými sdílí praktické tipy, které jim usnadní život v zaměstnání.

Kapacita: 18 lidí.

Cena: 500 Kč / osobu.

Storno podmínky: pokud se odhlásíte nejpozději 3 pracovní dny před akcí, vrátíme vám peníze. Odhlásíte-li se v kratší době než 3 pracovní dny před akcí, vaše platba propadá. Můžete za sebe také poslat náhradníka/náhradnici. 

Registrovat se můžete zcela dole na této stránce.

Pokud formulář dole hlásí, že prodej skončil, je momentálně vyprodáno. Jestliže se uvolní místa k prodeji, je přihlašování opět možné. Náhradníci se mohou hlásit na jitka@institut-pro-vysokou-citlivost.cz a budou přednostně informováni. Podle časových možností budou nejprve informováni náhradníci, kteří jsou zároveň členy institutu.

Ohlasy od účastníků našeho semináře Vysoce citliví lidé v korporátním světě, který se uskutečnil 1. listopadu 2022 v Praze:

Na semináři se mi líbilo všechno. Začala jsem se na své momentální vyčerpání dívat jako na lakmusový papírek. To co my vysoce citliví lidé máme, je dar. Není potřeba ho schovávat a je fajn ho maximálně využívat.
Hanka

Seminář měl pro mě veliký přínos. Někdo by mohl říct, že Radka říkala triviální rady jako odpočívejte nebo jezte pravidelně a dobře. Jasně, asi to všichni víme, ale kdo si opravdu uvědomuje, jaký vliv to na nás, vysoce citlivé, má a kdo to opravdu dodržuje? Mně to úplně otevřelo oči a pochopila jsem, co jsem dělala špatně a proč jsem došla ke kolapsu. V jeden moment jsem se naprosto zasekla a skoro vykřikla „To je vončo!“ To bylo u tématu o pracovním místě. Mám doma nádherný pracovní kout – velký polohovací stůl, okolo kytky, difuzér, visí mi tu koshi. A mně se u něho stále pracovalo nějak špatně, nemohla jsem se soustředit. A včera mi to docvaklo. Koukala jsem totiž do zdi. Stačilo stůl otočit o 90 stupňů a teď už Ti píšu a koukám přitom na nebe a sluníčko. A ono to najednou jde, jsem schopná napsat delší e-mail, s čímž jsem doteď měla problém. A přitom taková blbost. 😀 Organizace semináře byla jako vždy parádní. Velikánské díky a budu se těšit na další setkání. Martina

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.