Zajímá vás téma vysoké citlivosti?

Rádi do svých řad přijmeme zájemce, kteří chtějí získávat informace o vysoké citlivosti a účastnit se vzdělávacích akcí spolku nebo akcí pro podporu vysoce citlivých, jako je např. klub pro členy (řádné členství). Máme zájem také o členy, kteří se chtějí aktivně účastnit činnosti spolku (aktivní členství), a to buď v oblasti organizace spolku a jeho akcí, nebo díky své odbornosti v oblasti odborných projektů spolku (psychologové, psychoterapeuti, učitelé, lékaři, sociální pracovníci apod.). 

Kdo se může stát členem spolku?

Řádným členem se může stát jakákoli svéprávná fyzická osoba starší 18 let, která je trestně bezúhonná, a to odesláním vyplněné přihlášky žadatele o členství ve spolku (přihláška ke stažení zde). Aktivním členem se může stát řádný člen spolku, který je přijat za aktivního člena výkonnou radou spolku.

Chcete se stát členem spolku?

Vyplňte, prosím, přihlášku žadatele o členství ve spolku a zašlete nám ji na naši adresu Institut pro vysokou citlivost, z. s., Stupkova 1461/8, Praha 7, 170 00nebo na náš e-mail ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz

Po schválení přihlášky výkonnou radou spolku budete vyzváni k zaplacení členského příspěvku. Členem spolku se stanete k okamžiku zaplacení členského příspěvku na náš bankovní účet: 2101856149/2010.

Přihlášku ke stažení najdete zde.

Práva a povinnosti členů spolku

Práva a povinnosti najdete ve stanovách spolku

Členské příspěvky

Výše ročních členských příspěvků na rok 2022

Členský příspěvek pro rok 2022 zůstává stejný jako v roce 2021: za 1 osobu činí 600 Kč za rok pro občany ČR. Pokud člen vstoupí do spolku uprostřed kalendářního roku, platí jeho členství do stejného dne následujícího roku.

Členem našeho spolku se mohou stát také občané Slovenska, kteří mohou zaplatit buď příslušnou cenu v českých korunách nebo v EUR. Cena v EUR se může měnit v závislosti na výkyvech měnového kurzu. Aktuální cena bude zveřejňována zde, nyní činí 26 EUR za rok.

Služby pro členy spolku

Každý řádný člen může využívat následující nabídku služeb:

  • Bezplatný přístup ke všem článkům spolku.
  • Přednostní právo na nákup vstupenek na akce spolku, slevy na vybrané akce spolku (online setkání Otázky & odpovědi, přednášky, workshopy apod.).
  • 50% sleva na pravidelná setkání (Klub spolku). 
  • Pravidelný newsletter zasílaný emailem s aktuálními informacemi o dění v institutu a plánovaných akcích (s možností odhlásit odběr).
  • Pravidelná online setkání pouze pro členy spolku několikrát ročně.
  • Uzavřená facebooková skupina pouze pro členy spolku.

Poté, co zájemce požádá o členství ve spolku, rada rozhodne o jeho přijetí (nebo nepřijetí) za řádného člena spolku. Žadatel se stává členem spolku ve chvíli, kdy jeho platba byla připsána na účet spolku.

Náš bankovní účet: 2101856149/2010.

Pro platby ze zahraničí:

Fio banka, a.s.
Millennium Plaza, V Celnici 10
117 21 Praha 1

IBAN: CZ26 2010 0000 0021 0185 6149
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX