Setkání pro vysoce citlivé lidi s koňmi

Obrázek: Freepik.

Na druhou půlku léta pro Vás máme nachystáno setkání s koňmi na malé farmě u Olomouce. Budeme se zabývat emocemi, prací s tělem, vlastními hranicemi a seberegulací pomocí dechu. Naši průvodci a učitelé budou koně. Akce je opět určena pro vysoce citlivé osoby.

Setkání se uskuteční v sobotu 19. srpna 2023 od 11 do 17 hod. v centru Corazon blízko Olomouce.

Sraz: Corazon z.ú. (Jezdectví) • Mapy.cz

Čas začátku i konce setkání navazuje na busovou dopravu, je také možné dojet autem. 

Po úvodním seznamovacím kolečku se budeme většinou dělit do skupin, které budou praktikovat vlastní hranice, práci s dechem (a to i za pomoci senzoru HRV), kontakt s koňmi (bonding, čištění apod.). Pozor, nebudeme na koních jezdit. 

Setkání koordinuje trenérka Lenka Hnilicová a psycholog Ondřej Fafejta.

Zájemcům o téma doporučujeme prostudovat si stránky Corazonu a také si přečíst Ondřejův článek, který o práci Lenky Hnilicové napsal do letního čísla Psychologie Dnes (vyjde na začátku července 2023). 

Kapacita: 20 lidí.

Doporučujeme objednat si předem vegetariánský, popř. bezlepkový oběd za 150 Kč (v ceně je oběd, nápoje, dezert). Objednávejte na této e-mailové adrese nejpozději do 11. srpna:
corazon.os@seznam.cz. Oběd zaplatíte v hotovosti na místě a zrušit jeho objednání lze 48 hodin před konáním akce. (Na místě nelze ohřívat Vámi přinesené jídlo.)

S sebou si doporučujeme vzít vlastní karimatku na sezení nebo ležení. 

Cena: 1200 Kč za osobu, 1000 Kč pro lidi v obtížné životní situaci. 

Jednomu účastníkovi/účastnici nabízí sníženou cenu náš institut, můžete však také zaplatit zvýšenou cenu 1400 Kč a přispět tím na účast dalších vysoce citlivých lidí, kteří si standardní cenu nemohou dovolit. Po každé platbě 1400 Kč totiž uvolníme jedno místo za 1000 Kč. 

Storno podmínky: pokud se odhlásíte nejpozději 48 hod. před akcí, vrátíme vám peníze nebo je převedeme na příští setkání. Upozornění: Při vrácení peněz jsme nuceni strhnout registrační poplatek ve výši 5 % z ceny akce, který za každou zaplacenou objednávku platíme společnosti SimpleShop. Odhlásíte-li se v kratší době než 48 hod. před akcí, vaše platba propadá.

Můžete za sebe také poslat náhradníka/náhradnici. 

Pokud bude 24 hodin před začátkem hlášen celodenní déšť či bouřky, budeme muset akci zrušit a plnou částku Vám v tom případě vrátíme na účet. 

Registrovat se můžete zcela dole na této stránce.

Máte-li dotazy, pište nám na adresu: ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Pokud formulář dole hlásí, že prodej byl ukončen, je momentálně vyprodáno. Jestliže se uvolní místa k prodeji, je přihlašování opět možné. Náhradníci se mohou hlásit na ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz a budou přednostně informováni. Podle časových možností budou nejprve informováni náhradníci, kteří jsou zároveň členy institutu. Pokud chcete být informováni o dalších setkáních, doporučujeme se přihlásit k odběru novinek zcela dole.