Videoprezentace Únava vysoce citlivých lidí

Videoprezentace Únava vysoce citlivých lidí

Komentovaná videoprezentace Únava vysoce citlivých lidí vznikla kvůli neutuchajícímu zájmu lidí o téma únava. Oproti prezentaci, kterou jsme ukazovali účastníkům naší moderované diskuse, je tato výrazně rozšířena – na celkem 42 „slidů“, k nimž jsme namluvili komentář. Délka videa je 30 minut.

V prezentaci se zabýváme několika aspekty únavy, které se mohou týkat vysoce citlivých lidí: přestimulováním, přílišným pobýváním ve vnějším světě, duševní únavou, únavou a depresí a také spojením chronické únavy a perfekcionismu. Zmiňujeme zde informace, na které během našich online setkání nebyl prostor. Zároveň odkazujeme na zdroje, z nichž jsme čerpali, aby si zájemci mohli v případě zájmu najít více souvislostí.

Přístup k prezentaci získáte po zaplacení příspěvku. E-mailem obdržíte daňový doklad a v dalším e-mailu pak osobní přístupové údaje. Doporučujeme, abyste si je uschovali a mohli se tak k prezentaci vracet. Na našich webových stránkách budete mít svoji osobní stránku, kde vám bude zpřístupněn veškerý obsah, který jste si zaplatili (články, prezentace apod.). Tuto prezentaci budete mít v podobě komentovaného videa a zároveň audiosouboru v mp3, abyste mohli prezentaci poslouchat třeba i na cestách.

Cena: Základní cena je 75 Kč nebo 4,50 EUR pro lidi platící ze zahraničí. Protože máme účet v českých korunách, bude platba převedena na koruny. Cena pro odborníky a organizace a pro ty, kteří chtějí podpořit fungování našeho spolku, je 150 Kč nebo 7 EUR pro lidi platící ze zahraničí.