Videoprezentace Hranice vysoce citlivých lidí

Tuto prezentaci jsme se rozhodli natočit, protože registrujeme potřebu vysoce citlivých lidí pracovat na vymezení svých hranic.  Prezentace zahrnuje jak teoretické informace, tak praktické tipy a cvičení. Má skoro 50 „slidů“, k nimž jsme namluvili komentář. Délka videa je necelých 43 minut. (Z technických důvodů jsme video rozdělili na dvě části, aby ho bylo možné nahrát na náš web.)

V prezentaci se zabýváme těmito oblastmi: vymezením pojmu osobních hranic a oblastí, v nichž potřebujeme hranice, vztahem hranic a těla a vysvětlujeme, jaká specifika platí pro vysoce citlivé lidi. V druhé polovině prezentace se věnujeme nástrojům k vymezení hranic a praktickým cvičením.

Na závěr odkazujeme na zdroje, z nichž jsme čerpali, aby si zájemci mohli najít více souvislostí.

Přístup k prezentaci získáte po zaplacení příspěvku 100 Kč a prezentaci máte k dispozici „navždy“. (Odborníky, kteří informace využijí také pro svoje klienty, prosíme o navýšenou částku 200 Kč.) Po zaplacení obdržíte e-mailem daňový doklad a v dalším e-mailu pak osobní přístupové údaje. (Upozorňujeme, že odesílatelem e-mailu s přístupovými údaji je WordPress. Občas se stane, že si ho lidé nevšimnou a píší dotazy, jak se k prezentaci dostanou.) Doporučujeme, abyste si přístupové údaje uschovali a mohli se tak k prezentaci vracet. Na našich webových stránkách budete mít svoji osobní stránku, kde vám bude zpřístupněn veškerý obsah, který jste si zaplatili (články, prezentace apod.). Tuto prezentaci budete mít v podobě komentovaného videa a zároveň audiosouboru v mp3, abyste mohli prezentaci poslouchat třeba i na cestách.

Cena: Základní cena je 100 Kč nebo 6 EUR pro lidi platící ze zahraničí. Protože máme účet v českých korunách, bude platba převedena na koruny. Cena pro odborníky a organizace a pro ty, kteří chtějí podpořit fungování našeho spolku, je 200 Kč nebo 9,50 EUR pro lidi platící ze zahraničí.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.