Workshop Rétorika a prezentační dovednosti pro vysoce citlivé

Rozhodli jsme se zopakovat náš lednový workshop rétoriky, aby se mohli přihlásit i zájemci, kterým termín nevyhovoval.

Upozornění: Kurz 25. května 2024 je zrušen, připravujeme náhradní termín.

Kurz je zaměřený na rétoriku, prezentační dovednosti a posílení sebedůvěry při veřejném vystupování. Nabízí techniky, jak se upevnit ve svém těle, prohloubit dech, posílit svůj hlas a propojit výraz těla a řeč. Současně se v kurzu dozvíte, jak připravit vlastní prezentaci, kurz, či příspěvek. Je určen pro vysoce citlivé jedince a introverty, kteří chtějí zdolat trému, posílit svoji sebedůvěru a účinně komunikovat před veřejností.

Workshop jsme prodloužili o jednu hodinu a zároveň jsme omezili počet míst, aby měli všichni účastníci dost času na procvičování prezentací. Workshop bude trvat 7 hodin včetně několika krátkých přestávek, na oběd bude pauza 1 hodinu.

Můžete se těšit na:

  • Tři základní pilíře rétoriky,
  • Cvičení na aktivizaci těla,
  • Základní dechové techniky,
  • Práci s hlasem a přednesem,
  • Přípravu prezentace,
  • Zvládnutí trémy a nervozity,
  • Vlastní prezentace,
  • Zpětná vazba a doporučení na další rozvoj.

Lektorka: Mgr. Aneta Pavlová

„Od roku 2001 se věnuji lektorské činnosti, specializující se na rozvoj komunikačních dovedností, rétoriku, životní spokojenost a lidský potenciál. Zaměřuji se na to, aby ostatní lidé překonali svůj ostych a naučili se rétorice – umění mluvit před lidmi – beze strachu. Mé zaměření je zvlášť zakotvené v podpoře introvertů a vysoce citlivých lidí. Věřím, že každý člověk má právo vyjádřit svůj názor, myšlenky, vnitřní hlas a obohatit svým příspěvkem svět. Ať už jste introvert, vysoce citlivý člověk či kdokoli jiný, ráda vám pomohu objevit vaši vnitřní sílu a rozvinout dovednosti, které vám umožní úspěšně komunikovat a vystupovat před lidmi. Moje metody spojují poznatky z andragogiky a oblasti bioenergetiky, herecké techniky, praxi jógy a meditace.

Více na mých stránkách: www.anetapavlova.cz

Kapacita: max. 14 osob

Cena: 2650 Kč za osobu, 2150 Kč pro lidi v obtížné životní situaci (omezený počet míst).

Můžete však také zaplatit zvýšenou cenu 3150 Kč a přispět tím na účast dalších vysoce citlivých lidí, kteří jsou třeba ve složitější finanční situaci a potřebují slevu. Po každé platbě 3150 Kč totiž uvolníme jedno místo za 2150 Kč. 

Storno podmínky: pokud se odhlásíte nejpozději 7 pracovních dní před akcí (do 16.5. do 10 hod.), vrátíme vám peníze nebo je převedeme na příští setkání. Upozornění: Při vrácení peněz jsme nuceni strhnout registrační poplatek ve výši 5% z ceny akce, který za každou zaplacenou objednávku platíme společnosti SimpleShop. Odhlásíte-li se později než 16. května (po 10 hod.), vaše platba propadá. Můžete za sebe také poslat náhradníka/náhradnici. 

Registrovat se můžete zcela dole na této stránce.

Máte-li dotazy, pište nám na adresu: jitka@institut-pro-vysokou-citlivost.cz

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Pokud formulář dole hlásí, že prodej byl ukončen, je momentálně vyprodáno. Jestliže se uvolní místa k prodeji, je přihlašování opět možné. Náhradníci se mohou hlásit na jitka@institut-pro-vysokou-citlivost.cz a budou přednostně informováni. Podle časových možností budou nejprve informováni náhradníci, kteří jsou zároveň členy institutu. Pokud chcete být informováni o dalších setkáních, doporučujeme se přihlásit k odběru novinek zcela dole.

Ohlasy od účastníků našeho workshopu, který se uskutečnil v lednu 2024 v Praze:

Workshop rétoriky a prezentačních dovedností byl dobře namíchanou směsicí profesionálního vedení a osobního přístupu lektorky. Díky vysoce citlivým účastníkům probíhal ve velmi bezpečném a milém duchu. Doporučuji.

Na workshopu rétoriky a prezentačních dovedností pro vysoce citlivé jsem nejvíce ocenila možnost vyzkoušet si krátkou prezentaci před skupinou posluchačů v bezpečném, podporujícím prostředí. Díky workshopu jsem si uvědomila, jak je schopnost prezentovat sebe a své projekty v mém životě důležitá a jak mě může brzdit nebo naopak posouvat v tom, čemu se chci věnovat. Sabina

Jsem velice ráda, že jsem se odhodlala účastnit kurzu rétoriky. Odnesla jsem si nástroje, s kterými mohu pracovat dál, a hlavně motivaci. Oceňuji zejména bezpečné a přijímající prostředí, které Aneta vytvořila, kde i ten největší introvert našel odvahu předstoupit před skupinu a představit svůj příběh.

Na tento workshop jsem se vydala bez očekávání. Nějak jsem vnitřně cítila, že bych tam měla jít, a to mi v danou chvíli stačilo. Z kurzu jsem odcházela plná pozitivních pocitů, které ve mně vzbudila nejen výborná lektorka Aneta Pavlová, ale i setkání se všemi účastníky, kteří si nesli vlastní osobité a mnohdy inspirujícími příběhy.

Workshop probíhal v klidném a podporujícím prostředí s dalšími vysoce citlivými lidmi. Velmi přínosná byla jak část vlastního prezentování před ostatními účastníky, tak i trénování technik na práci s hlasem. Eva Smolová