Téma Únava vysoce citlivých lidí

Únava vysoce citlivých lidí

Únava je teprve první téma, které jsme pro Vás zpracovali. Podobným způsobem budeme postupně nabízet i další témata, z nichž jedno je již ve stadiu vzniku.

Ke každému tématu zároveň nabízíme balíček služeb, jejichž podoba a cena se liší, aby si u nás mohl vybrat skutečně každý, koho dané téma zajímá. Každá služba je jinak dlouhá, nabízí jinou možnost interaktivnosti a také je určena pro jiný počet klientů.

1. Ochutnávka: Článek v Psychologii Dnes 2/2021

Hlavním autorem je Ondřej. Článek je inspirován zkušenostmi našich klientů a obsahuje základní informace k tématu únava. Údaje se ale kryjí s prezentací jen částečně.

2. Základ: Prezentace

Hlavním autorem je Jitka, namluvili Jitka a Ondřej. Je určena k opakovanému poslechu, protože většinu údajů tvoří konkrétní tipy, jak odpočívat, jak sám sebe podpořit a co dělat, když se potýkáte s příliš velkým množstvím podnětů. Těchto tipů jsme pro vás shromáždili opravdu velké množství – prezentace sice není tak dlouhá, ale je hutná. Vše posloucháte a zároveň sledujete na „slidech“, které jsou doprovázeny obrázky. Prezentace trvá 30 minut. Zaplacený příspěvek vám umožní přístup nejen k videoprezentaci, ale také k audiozáznamu, který můžete poslouchat třeba na cestách. Cena je 75 Kč, 150 Kč (pro odborníky). Další informace najdete níže.

Videoprezentace Únava vysoce citlivých lidí

Zde se o prezentaci dozvíte více a získáte k ní přístup.

3. Pro pokročilé: Online moderovaná diskuse

Vede Ondřej, podle možností ho doprovází Jitka. Předem dostanete otázky na téma únava a můžete o nich přemýšlet. Účastníci našich programů oceňují možnost sdílet a právě moderovaná diskuse je ideální formát pro to, abyste se setkali s dalšími účastníky a zjistili si, zda na tom nejsou podobně jako vy. Každý dostane prostor promluvit a získat zpětnou vazbu. Při programu se také pracuje s cíli, které si můžete stanovit. Kapacita je sedm osob. Diskuse trvá 90 minut. Možnost zrušit účast 24 hodin před začátkem. Cena 390 Kč, 190 Kč (snížená – pro lidi v obtížné životní situaci), 590 Kč (pro odborníky). Informaci o nejbližším termínu konání najdete níže.

Zde se můžete přihlásit na moderovanou diskusi, která se uskuteční 7. 4. 2021 18:00–19:30.

4. Individuální přístup: Online konzultace

Pro toho, kdo chce probrat své téma s psychologem, a to do větší hloubky. Konzultujete s Ondřejem. Setkání trvá 50 minut. Cena 490 Kč, 390 Kč (snížená – pro lidi v obtížné životní situaci). Je možnost přijít také ve dvojici, pak je cena pro jednotlivce 290 Kč. Setkání „naživo“ je možné po dohodě v Praze blízko Florence za 590 Kč (a ve dvojici za 390 Kč pro jednoho člověka). Možnost zrušit účast 24 hodin před začátkem.

Máte-li o konzultaci zájem, napište Ondřejovi: ondrej@institut-pro-vysokou-citlivost.cz

5. Pro zvídavé: Živé online setkání Otázky a odpovědi na téma únava a další témata

Vy se ptáte, Jitka a Ondřej odpovídají. Předpokládáme, že jste obeznámeni s naší prezentací nebo jste si přečetli něco o únavě vysoce citlivých a dalších tématech ve vztahu k vysoce citlivým. Své otázky nám pokud možno pošlete s předstihem. V případě většího počtu otázek mají přednost ty, které byly zaslány předem, a ty, o nichž předpokládáme, že zajímají větší počet lidí. Částečná možnost sdílet zkušenosti. Trvá 60 minut. Cena 150 Kč, 75 Kč (snížená – pro členy institutu). Možnost zrušit účast 24 hodin před začátkem. Informaci o nejbližším termínu konání najdete níže.