Adventní setkání pro vysoce citlivé lidi s hudební lázní

Obr.: iStock

Pro adventní období jsme se rozhodli nabídnout vám něco speciálního – setkání, při kterém se potkáte s dalšími vysoce citlivými lidmi a budete moci vzájemně sdílet své zkušenosti a prožitky a zároveň si odpočinete a zregenerujete svou citlivou nervovou soustavu. Setkání jsme pro Vás připravili ve spolupráci s hudební terapeutkou Martinou Jelicichttps://www.soundtherapy.cz/

Setkání se uskuteční v sobotu 10. prosince 2022 od 14 do 18 hod. Praze 1: meditační centrum Lotus, Dlouhá 609/2. Meditační centrum Lotus nabízí laskavé zázemí pro naše setkání a zároveň se nachází hned vedle Staroměstského náměstí, takže si můžete prodloužit adventní atmosféru návštěvou adventního trhu a procházkou vánočně osvětlené Prahy.

Podrobnější informace:

Čtyřhodinové setkání (plus pravidelné přestávky) bude zaměřeno na téma regenerace nervové soustavy a účastníci budou moci sdílet a vyměňovat si zkušenosti ve společném kruhu i u vánočního čaje a cukroví o přestávkách.

Po úvodním představení bude následovat sdílení kruh. Přibližně kolem 15 hod. začne hudební lázeň, která bude trvat 90 min. Hudební lázeň bude probíhat vleže na podložkách a po ní budete mít čas nechat účinky hudby doznít, popřípadě sdílet s Martinou Vaše prožitky. Na závěr od nás účastníci dostanou naše Desatero tipů na regeneraci nervové soustavy a budou ho moci doplnit o své vlastní tipy.

Setkání koordinuje koučka Jitka Háková a hudební lázní provází hudební terapeutka Martina Jelicic.

Kapacita: 12 lidí.

Cena: 1350 Kč / osobu, nebo 58 EUR pro lidi platící ze zahraničí. Zvýšená cena 1500 Kč / osobu je pro dobrovolníky (64 EUR); za každou uhrazenou vyšší cenu vypíšeme jedno místo s cenou sníženou na 1200 Kč (53 EUR) pro lidi, kteří kvůli své životní situaci potřebují cenu nižší. Protože máme zatím účet jen v českých korunách, bude platba převedena na koruny.

Storno podmínky: pokud se odhlásíte nejpozději do 1. prosince 2022, vrátíme vám peníze. Od 2. prosince už kvůli rezervaci prostoru a času hudební terapeutky nemůžeme peníze vracet. Můžete ale za sebe také poslat náhradníka/náhradnici. 

S sebou doporučujeme: deku a polštářek, jógové podložky jsou na místě. Vánoční čaj, voda, rozpustná káva a cukroví bude pro Vás připraveno, ale můžete si vzít i vlastní občerstvení.

Registrovat se můžete zcela dole na této stránce.

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Pokud formulář dole hlásí, že prodej skončil, je momentálně vyprodáno. Jestliže se uvolní místa k prodeji, je přihlašování opět možné. Náhradníci se mohou hlásit na jitka@institut-pro-vysokou-citlivost.cz a budou přednostně informováni. Podle časových možností budou nejprve informováni náhradníci, kteří jsou zároveň členy institutu. Pokud chcete být informováni o dalších setkáních, doporučujeme se přihlásit k odběru novinek zcela dole.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.