Workshop Vysoce citliví lidé v práci

Na základě trvajícího zájmu o téma vysoké citlivosti v pracovním životě jsme připravili sdílecí a interaktivní workshop. Po dvou seminářích pro vysoce citlivé z korporátů a velkých firem jsme se rozhodli nabídnout tento workshop vysoce citlivým lidem z různých pracovních oblastí, nejen z korporátů.

Zvolili jsme formu, kterou si přejete a zároveň odpovídá vašim největším potřebám. Bude založena na vašem vzájemném sdílení zkušeností a diskutování témat z pracovního života, která si přinesete. Žádná teorie, ale naopak hodně praxe, sdílení, povídání, kterým se budete vzájemně inspirovat a chvílemi nejspíš i uklidňovat, že v tom nejste sami. Hlouběji se budeme věnovat tématům, která si zvolíte.

Facilitovat budou spoluzakladatelka institutu a koučka Jitka Háková a personalistka a koučka Radka Lankašová. 

Workshop se uskuteční v sobotu 10. června 2023 od 13.30 do 16.30 hod., Hybešova 964/65a, Brno – střed. Příjemným bonusem je závěrečná půlhodinka od 16.30 do 17.00, kdy si spolu budete moci „networkovat“ při kávě či čaji.

Seminářem provázejí:

Ing. Jitka Háková, spoluzakladatelka institutu, koučka, vysoce citlivá žena a máma čtyř dětí. Jitka pracovala deset let v mezinárodních firmách jako manažerka v oblasti marketingu a reklamy. Po narození dětí si uvědomila, že by pro ni bylo obtížné skloubit práci v mezinárodní firmě s mateřstvím, i když pojem vysoká citlivost ještě neznala. Vydala se na cestu sebepoznání a objevování jedinečnosti své i svých dětí. Když v roce 2014 narazila na pojem vysoká citlivost, pochopila, že kvůli svému zdraví potřebuje respektovat své potřeby a sladit s nimi pracovní život. Společně s kolegy se rozhodla založit neziskovou organizaci Institut pro vysokou citlivost, aby pomohla v Čechách šířit informace o tomto málo známém rysu osobnosti. Její další radostí je koučování a provázení lidí na jejich osobní cestě rozvoje; velkou část jejích klientů tvoří vysoce citliví lidé.

Mgr. Radka Lankašová, personalistka, koučka. Radka pracuje přes dvacet let jako personalistka. Má bohaté zkušenosti s korporátním světem, různými kulturami a zeměmi. Pracovala na HR pozicích u nás i ve Velké Británii. Jednoho dne si uvědomila, že jí bude lépe na volné noze a měla pravdu.:) S korporátem je ve spojení i nadále, protože daru vysoké citlivosti využívá při HR konzultacích, HR mentoringu a školení soft skills ve firmách. Jednotlivcům pomáhá prostřednictvím kariérního poradenství a také koučování, které nejraději praktikuje v přírodě. Ráda s vysoce citlivými sdílí praktické tipy, které jim usnadní pracovní život. 

Kapacita: 20 lidí.

Cena: 750 Kč / osobu.

Storno podmínky: pokud se odhlásíte nejpozději 3 pracovní dny před akcí (72 hodin v pracovních dnech), vrátíme vám peníze. Upozornění: Při vrácení peněz jsme nuceni strhnout registrační poplatek ve výši 5% z ceny akce, který za každou zaplacenou objednávku platíme společnosti SimpleShop. Odhlásíte-li se v kratší době než 3 pracovní dny před akcí, vaše platba propadá. Můžete za sebe také poslat náhradníka/náhradnici. 

Pokud formulář hlásí, že prodej skončil, je momentálně vyprodáno. Jestliže se uvolní místa k prodeji, je přihlašování opět možné. Náhradníci se mohou hlásit na e-mailu jitka@institut-pro-vysokou-citlivost.cz a budou přednostně informováni. Podle časových možností budou nejprve informováni náhradníci, kteří jsou zároveň členy institutu.

Registrace na setkání a platba v Kč zde.

Registrace na setkání a platba v EUR zde.

Ohlasy od účastníků našeho workshopu Vysoce citliví lidé v korporátním světě, který se uskutečnil 29. ledna 2023 v Praze:

Perfektní akce, hluboké znalosti lektorek a jejich empatický přístup, spousta inspirativní tipů, radost ze sdílení a vědomí, že v tom nejsme sami.

Pokud váháte nebo se bojíte, stydíte, zkuste to překonat a jděte do toho 🙂 Čeká na vás milé a přátelské přijetí a věřím, že každý si odnese to, co zrovna potřebuje.

Bolo to výborné, počet lidí přesně akorát, časové rozpětí taktéž. Radka a Jitka skvělé.

Ohlasy od účastníků našeho semináře Vysoce citliví lidé v korporátním světě, který se uskutečnil 1. listopadu 2022 v Praze:

Na semináři se mi líbilo všechno. Začala jsem se na své momentální vyčerpání dívat jako na lakmusový papírek. To co my vysoce citliví lidé máme, je dar. Není potřeba ho schovávat a je fajn ho maximálně využívat.
Hanka

Seminář měl pro mě veliký přínos. Někdo by mohl říct, že Radka říkala triviální rady jako odpočívejte nebo jezte pravidelně a dobře. Jasně, asi to všichni víme, ale kdo si opravdu uvědomuje, jaký vliv to na nás, vysoce citlivé, má a kdo to opravdu dodržuje? Mně to úplně otevřelo oči a pochopila jsem, co jsem dělala špatně a proč jsem došla ke kolapsu. V jeden moment jsem se naprosto zasekla a skoro vykřikla „To je vončo!“ To bylo u tématu o pracovním místě. Mám doma nádherný pracovní kout – velký polohovací stůl, okolo kytky, difuzér, visí mi tu koshi. A mně se u něho stále pracovalo nějak špatně, nemohla jsem se soustředit. A včera mi to docvaklo. Koukala jsem totiž do zdi. Stačilo stůl otočit o 90 stupňů a teď už Ti píšu a koukám přitom na nebe a sluníčko. A ono to najednou jde, jsem schopná napsat delší e-mail, s čímž jsem doteď měla problém. A přitom taková blbost. 😀 Organizace semináře byla jako vždy parádní. Velikánské díky a budu se těšit na další setkání. Martina